Главная  /  Новости  /  Проект «Випробуй у безпеці» презентували в КНУ

Проект «Випробуй у безпеці» презентували в КНУ

назад
Спільний проект нашої компанії «Авто Дєло» та Всеукраїнського об'єднання автошкіл «Випробуй у безпеці» продовжує крокувати Україною. 16 листопада 2018 року освітньо-тренувальний захід відбувся в Головному навчальному корпусі КНУ.
 
До співорганізації проекту «Випробуй у безпеці» долучилися представники Патрульної поліції України, Національної поліції України, Міністерства внутрішніх справ України та Всеукраїнського об’єднання автошкіл (останні, зокрема, забезпечили імітаційними окулярами «Drunk Busters» Управління патрульної поліції України).
 
Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції, навів студентам Шевченкового університету гірку статистику щодо кількості дорожньо-транспортних пригод за участі водіїв напідпитку й загального числа затриманих патрульними водіїв, які упродовж поточного року керували автомобілем у нетверезому стані. Потому присутні обговорили наслідки й аспекти правової відповідальності водіїв за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.
 
По завершенню теоретичної частини презентації студенти мали нагоду особисто випробувати дію імітаційних окулярів. Зокрема, кожен охочий зміг приміряти «Drunk Busters», протестувати вплив алкоокулярів на людську свідомість і сприйняття, також учасникам пропонувалося перевірити власну здатність до координації рухів під впливом такого імітаційного пристрою. Студенти на власному досвіді пересвідчилися, що виконання доволі простих завдань (проходження прямої, проходження хвилястого відрізку шляху, пересування між розрізненими точками маршруту) суттєво ускладнювалося завдяки використанню імітаційних окулярів. Сподіваємося, що подібні тестування сприятимуть зростанню відповідальності всіх учасників дорожнього руху.
 
Слідкувати за проведеннями чергових тренінгів «Випробуй у безпеці» можна .
 
 
Довідково: Освітній проект «Випробуй у безпеці» було розроблено для автошкіл і спеціалізованих установ. Проект організовано відповідно до національної програми «Випив? За Кермо Не Сідай!», реалізацію якої забезпечує компанія САН ІнБев Україна. За основні цілі програми обрано, зокрема, такі: пропаганда неприпустимості керування будь-яким транспортним засобом у нетверезому стані, підвищення рівня обізнаності й відповідальності водіїв, зниження кількості дорожньо-транспортних пригод, спричинених нетверезими водіями. Від початку реалізації проекту до участі в ньому підключилося понад 200 українських автошкіл. Від листопада 2016 року до жовтня 2018 тренінг пройшло близько 20 000 майбутніх водіїв. Додатково освітні тренінги «Випробуй у безпеці» було проведено в багатьох українських ЗВО.
 
По матеріалам сайту http://www.univ.kiev.ua/ua/news/10006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18.11.2018

СЛЕДУЮЩИЕ НОВОСТИ

Ивано-Франковская область сможет более эффективно производить подготовку кандидатов в водители
География внедрения инноваций в подготовке водителей расширяется - на этот раз Ивано-Франковская область сможет более эффективно производить...
Подробнее 05.03.2019
Актуальность цен на сайте
Уважаемые клиенты! Всвязи с постоянными изменениями курса доллара, а также с постоянным колебанием уровня цен на различные сопутствующие товары и...
Подробнее 04.11.2018
Принят новый стандарт по маркеровке учебных автобилей
Принят новый стандарт по маркеровке учебных автобилей. Всвязи с этим наша компания разработала комплекты знаков.
Подробнее 27.07.2018